VELKOMMEN NYHETER KART
JOBB HOS OSS? LEVERANDØRER SAMARBEIDSPARTNERE OM OSS & KONTAKTINFO


Partner Tre Haugesund AS er et engrosfirma for salg av trelast og byggevarer til det profesjonelle markedet i Nord-Rogaland, Ryfylke, Sunnhordland og Hardanger.

Firmaet er eiet av Mestergruppen AS. Siden oppstarten høsten 1999 har vi arbeidet målbevisst for å kunne tilby våre kunder tjenester og materialer av høy kvalitet til riktige priser. Vår målsetting er å være blant de beste på både service og kvalitet, ved å hele tiden ha fokus på kvalitetssikring og kvalitetsforbedring.

Vårt arbeid er lønnet i form av en stadig voksende, trofast og fornøyd kundemasse.

Vi har et godt å trivelig arbeidsmiljø, er enkle uformelle mennesker som trives i jobbene våre, og trives med å jobbe sammen i et team.

Vi er lokalisert med hovedkontor og lager til Bygnes Industriområde like nordvest for Kopervik. I tillegg har vi butikk/lager i Saunes, Sauda.

PRØV OSS DA VEL!


Hovedkontor og lager: Avdelingskontor/lager:
FOTVEGEN 8
4250 KOPERVIK
Treaskjæret /Saunes
4200 SAUDA
TLF: 52 84 63 50 TLF: 52 78 58 20
E-mail: bygnes@partner-tre.no E-mail: sauda@partner-tre.no

Administrasjon: (mandag til fredag. 08.00 – 16.00)

Lars Johann Milje
Daglig leder

Mobil: 908 62 004
E-mail: ljmilje@partner-tre.no

Anne Kjærsti Bendiksen
Økonomisjef

Mobil: 452 71 685
E-mail: anne.bendiksen@partner-tre.no

Monica Osnes
Regnskap

Mobil: 452 71 841
E-mail: monica.osnes@partner-tre.no

Salg og lager Bygnes, 4250 Kopervik: (mandag til fredag. 07.00 - 15:30)

Tlf.:  52 84 63 50 - E-mail: bygnes@partner-tre.no

Håvard Areklett
Selger

Mobil: 984 07 271
E-mail: havard.areklett@partner-tre.no

Olav Mortveit
Selger

Mobil: 452 71 719
E-mail: olav.mortveit@partner-tre.no

 

Harald Hop
Selger

Mobil: 909 88 836
E-mail: harald.hop@partner-tre.no

 

Stig I. Skjønhaug
Salgsleder festemidler

Mobil: 981 02 210
E-mail: stig.skjonhaug@partner-tre.no

 

Harald Bårdsen
Drift - Logistikk – Innkjøp

Mobil: 404 10 950
E-mail: harald.bardsen@partner-tre.no

 

Joakim A. Myrbakken
Drift - Innkjøp

Mobil: 924 44 627
E-mail: joakim.myrbakken@partner-tre.no

Svein Olav Torsteinsbø
Lagerformann

 

Ernst Harald Larsen
Ekspeditør - Tilskjæring

Geir Ove Nilsen
Ekspeditør - Lager

Leif Magne Næss
Ekspeditør / Varelevering

Mobil: 404 38 394

 

   

 

Avdeling Sauda: (mandag til fredag. 07.00 – 16.00 lørdag: 09.00 – 13.00)

Tlf.: 52 78 58 20 - Fax: 52 78 58 21 - E-post: sauda@partner-tre.no

Jan Ove Helgeland
Avdelingsleder

Mobil: 920 61 698
E-mail: johelgeland@partner-tre.no

 

Jan Martin Dolmen
Formann/ekspeditør/lager

Mobil: 454 84 107
E-mail: jan.dolmen@partner-tre.no

Jan Arvid Haugen
Ekspeditør/lager

Mobil: 906 19 059
E-mail: jan.haugen@partner-tre.no
 
Webmaster: DreamCatcher